Területi képviselők - cement értékesítés

Illetékes területi képviselő kollégánk elérhetőségeit a választott régió nevére történő kattintással tekintheti meg.

Váci területi képviselők

Budapest
Holma György

Tel.: +36 27 511 640
Fax: +36 27 511 766
Mobil: +36 20 967 1577
e-mail: holmagy@duna-drava.hu

Pest, Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergom megye
Nerpel Márk

Tel.: +36 27 511 606
Fax: +36 27 511 766
Mobil: +36 30 400 7898
e-mail: nerpelm@duna-drava.hu

Nógrád, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Nagy Péter

Tel.: +36 27 511 646
Fax: +36 27 511 766
Mobil: +36  20 366 8389
e-mail: nagyp@duna-drava.hu

Szlovákia
Kollár Anikó

Tel.: +36 27 511 758
Fax: +36 27 511 766
Mobil: + 36 30 628 4256
Mobil: + 421 917 907 316
e-mail: kollara@duna-drava.hu

Beremendi területi képviselők

Baranya, Bács-Kiskun, Csongrád és Békés megye
Umheiser Vilmos

Tel.: +36 72 574 606
Fax: +36 72 574 666
Mobil: +36 30 268 9956
e-mail: umheiserv@duna-drava.hu

Veszprém, Fejér és Tolna megye
Cseri Viktor

Tel.: +36 72 574 604
Fax: +36 72 574 666
Mobil: +36 70 378 2825
e-mail: cseriv@duna-drava.hu

Vas, Zala és Somogy megye
Tihanyi Gábor

Tel.: +36 72 574 603
Fax: +36 72 574 666
Mobil: +36 70 451 6731
e-mail: tihanyig@duna-drava.hu

Bosznia-Hercegovina és Horvátország
Steinhauer Alex

Tel.: +36 72 574 520
Fax: +36 72 574 666
Mobil: +36 30 216 0618
e-mail: steinhauera@duna-drava.hu